Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові попрощаються із 58-річним Героєм
22 Січня, 13:44

Завтра у Львові попрощаються із 58-річним Героєм

Завтра, 23 січня, Львів попрощається із Володимиром Калитином, який загинув, захищаю Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону розпочинеться о 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

120-kopiia

58-річний Володимир Калитин народився у Львові. Навчався у школі №55. Закінчив колишнє професійно-технічне училище №43 за спеціальністю «столяр із виготовлення художніх меблів».

У 90-х роках працював на залізниці. Згодом почав займатись будівельною справою в Україні та за кордоном. У вільний час захоплювався літературою, любив активний відпочинок. Брав участь у подіях на Майдані, займався волонтерською діяльністю.

З перших днів повномасштабної війни добровільно пішов на фронт. Вступив до лав окремого полку спеціального призначення «Азов» (полк ССО «Азов» Київ). Брав участь у обороні столиці, пізніше виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Володимира Калитина залишилися дружина, троє синів, донька та онуки

Схожі новини