Завтра у Львові попрощаються з двома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові попрощаються з двома Героями
18 Вересня, 19:56

Завтра у Львові попрощаються з двома Героями

У вівторок, 19 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцями Романом Найдою та Олегом Колесніковим, які захищали Україну від російських окупантів. Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань. Про це повідомили у Львівській міській раді.
34-річний Роман Найда був львів’янином. Навчався у середній загальноосвітній школі № 90 міста Львова. Після здобуття середньої освіти працював малярем та різноробочим.  У вільний від роботи час полюбляв займатися спортом.

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Батьківщину у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув, виконуючи бойові завдання на східному напрямку.  У Романа Найди залишилися племінники.

45-річний Олег Колесніков також був львів’янином.  Навчався у середній загальноосвітній школі №23 міста Львова. Вищу освіту здобув у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Під час навчання в університеті завершив військову кафедру.Працював логістом та завідувачем складу на товаристві з обмеженою відповідальністю «Подорожник». У вільний від роботи час полюбляв їзду на велосипеді та прогулянки з собакою.

 

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Батьківщину у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

В Олега Колеснікова залишилися дружина, мати, брати, теща та племінники.

Відео