Завтра у Львові попрощаються з двома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові попрощаються з двома Героями
20 Червня, 19:59

Завтра у Львові попрощаються з двома Героями

Завтра, 21 червня, Львів попрощається з двома Героями — 46-річним самбірчанином Ігорем Дашко та 56-річним львівʼянином Василем Грицьківим, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Ігор Дашко — уродженець міста Самбір Львівської області. Навчався у Середній школі №1 ім. Тараса Шевченка у Самборі. У 1999 році вступив до лав прикордонників і присвятив своє життя Державній прикордонній службі України. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації одразу вирушив у своє відрядження на схід. Полковник загинув у бою із російськими силами у Маріуполі, підірвавши себе гранатою, аби не дати загарбникам захопити місцеву радіостанцію. Останніми його словами були «Слава Україні!», — йдеться у повідомленні.

 

За особисту мужність і героїзм президент України присвоїв Ігорю Дашку звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

У Ігоря Дашка залишилися дружина, донька та брат.

Василь Грицьків — львівʼянин. Одразу після закінчення школи вступив на службу до лав прикордонників. Був затятим спортсменом, захоплювався стрибками з парашутом, бігом, боксом та плаванням. Обожнював тварин та квіти, створив власний фруктовий сад.

Із початком повномасштабного вторгнення російських військ добровольцем пішов на фронт. Боронив Україну на Харківщині та Донеччині.

У Василя Грицьківа залишилась дружина, двоє синів, невістки та внук, мама, сестра і двоє братів із родинами.

Відео