Завтра у Львові попрощаються з трьома полеглими воїнами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові попрощаються з трьома полеглими воїнами
06 Жовтня, 19:33

Завтра у Львові попрощаються з трьома полеглими воїнами

Завтра, 7 жовтня, Львів попрощається з трьома захисниками — Михайло Вартовник, Олег Бохенек, Володимир Олешний, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

У Львівській міській раді закликають львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

«Михайло Вартовник — 34-річний львів’янин навчався у Середній загальноосвітній школі № 42 міста Львова. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Комп’ютерні технології та інженерія». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок у оборону держави був нагороджений численними відзнаками. У Михайла Вартовника залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат», — йдеться у повідомленні.

 

Володимир Олешний — 36-річний воїн — уродженець села Гамаліївка Львівської області. Навчався у Гамаліївській загальноосвітній школі I-II ступенів (сьогодні – Гамаліївська гімназія). Закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва». Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького за спеціальністю «Менеджмент».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини до лав 10-го окремого стрілецького батальйону. Після проходження військових навчань за кордоном вступив до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок у справу захисту держави був неодноразово відзначений військовим командуванням.

У Володимира Олешного залишилися бабуся, батьки, дружина, брат і сестра з родинами.

30-річний Олег Бохенек навчався у Середній загальноосвітній школі № 54 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова». Захищав Батьківщину на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Олега Бохенека залишилися мама, сестра та 8-річний син.

 

Також сьогодні, 6 жовтня, в Дрогобичі попрощалися з Олегом Штурипітом, 23-річним дрогобичанином, котрий захищав Україну у складі ВЧ А-0667. Був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення.

Олег загинув ще 30 березня 2022 року поблизу населеного пункту Олександрівка Херсонської області. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Лише тепер тіло воїна змогли ідентифікувати та привезти на рідну землю. Цьогоріч йому мало б виповнитись 24 роки.

З рідних у Героя залишились батько, дві бабусі, дідусь. Поховають Героя на Алеї Слави.

Відео