Завтра у Львові прощатимуться із чотирма загиблими Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із чотирма загиблими Героями
01 Березня, 18:50

Завтра у Львові прощатимуться із чотирма загиблими Героями

Завтра, 2 березня, у Львові прощатимуться із чотирма загиблими Героями. Ігор Сачинський, Роланд Хараішвілі, Сергій Саушкін та Юрій Очкусь загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону Ігоря Сачинського, Сергія Саушкіна та Роланда Хараішвілі розпочнеться о 11:00, а  об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Чин похорону Юрія Очкуся розпочнеться о 14:00, а 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Героїв поховають на Личаківському кладовищі.

31-річний Юрій Очкусь був львів’янином. Навчався у школі №87 та №27.

Після закінчення школи працював у підприємстві «Паркбуд».

Із початком агресії росії став на захист Батьківщини до лав «Правого сектору», у 2015 р. підписав контракт із Збройними силами України. Боронив державу у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

За особисту відвагу був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України та орденом «За мужність» III ступеня.

В Юрія Очкуся залишилися батьки, дружина, син, дві доньки, брат та дві сестри.

36-річний Роланд Хараішвілі народився у м. Руставі (Грузія). Навчався у початковій школі у Грузії, а пізніше – у школі №10 у Горлівці. Закінчив Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Із початком агресії росії переїхав до Запоріжжя, потім переїхав до Львова. Працював у товаристві «Київстар», а також у  «Прогрес Д.Ф.». Захоплювався спортом та новітніми технологіями.

З перших днів повномасштабної війни добровільно став на захист Батьківщини. Боровся із російськими загарбниками у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Роланда Хараішвілі залишилися вагітна дружина, батьки та брат

37-річний Сергій Саушкін народився та жив у Львові. Навчався у школі №61. Здобув професійно-технічну освіту, згодом вступив до Української академії друкарства.

Захоплювався комп’ютерними технологіями.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боровся із загарбниками на східному напрямку у лавах 46-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Сергія Саушкіна залишилася мама.

47-річний Ігор Сачинський народився у Львові. Закінчив школу №40. Потім Середнє професійно-технічне училище №50. Згодом здобував юридичну освіту у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля у Феодосії.

Після закінчення навчання проходив військову службу у Харкові. Впродовж 5-ти останніх років працював у Польщі.

З перших днів повномасштабної війни повернувся в Україну та став до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. Під час виконання бойових завдань тричі отримував поранення, однак повертався на фронт.

В Ігоря Сачинського залишилися мама і брат.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Відео