Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями
05 Травня, 15:43

Завтра у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями

Завтра, 6 травня, у Львові прощатимуться з двома Героям. Віталій Кріса та Юрій Бережецький загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі», – йдеться у повідомленні.

vitalij-krisa

46-річний Віталій Кріса був львів’янином. Навчався у ліцеї №93. Здобув дві вищі освіти у Національному університеті «Львівська політехніка», де також закінчив військову кафедру.

Потім працював у банківській сфері, обіймав керівні посади у місцевих відділеннях Акціонерного товариства «УкрСибБанк» та Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк». У вільний час захоплювався садівництвом.

Торік у жовтні став на захист Батьківщини у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боровся із російськими загарбниками на Донеччині.

У Віталія Кріси залишилися батьки, дружина та двоє синів.

iurij-berezhetskyj

47-річний Юрій Бережецький народився у Донецьку. Здобував вищу освіту за спеціальністю «інженер-електромеханік». Мешкав у Черкасах, Проживав у згодом переїхав до села Новоукраїнка Черкаської області. Працював електриком у товаристві з обмеженою відповідальністю «Україна».

З перших днів повномасштабної війни переїхав до Львова. Добровольцем вступив до складу військової частини А4084. Виконував бойові завдання на посаді командира відділення кулеметного взводу стрілецької роти на території Донецької області.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео