Завтра у Львові прощатимуться із трьома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із трьома Героями
22 Червня, 17:59

Завтра у Львові прощатимуться із трьома Героями

Завтра, 23 червня, у Львові прощатимуться із трьома Героями. Мирослав Головатий, Богдан-Михайло Хомик, Костянтин Селезньов загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі», – йдеться у повідомленні.

43-річний Костянтин Селезньов був львів’янином. Навчався у Ліцеї №18. Після завершення навчання в школі вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Згодом проходив військову службу.

Працював у ТзОВ «Епіцентр» та на виробництві кабельно-провідникової продукції. Захоплювався літературою та математикою.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Костянтина Селезньова залишилися батьки та дві доньки.

37-річний Мирослав Головатий народився у Львові. У 2002 році закінчив школу №16 міста. Здобував освіту у Львівському інституті економіки і туризму за спеціальністю «Технологія харчування». Після завершення навчання проходив службу у складі в/ч А2374.

Займався приватним підприємництвом.

Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у лавах 3-го окремого мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

Із початком повномасштабної війни боронив державу від окупантів у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Мирослава Головатого залишилися батьки, донька, дружина, брат з родиною та хрещений син.

28-річний Богдан-Михайло Хомик був уродженцем міста Винники.  Навчався у школі  № 29 у Львові. Закінчив Середнє професійно-технічне училище №64 міста Львова. Після завершення навчання проходив військову службу у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Працював у апеляційному суді міста Львова та Територіальному управлінні Служби судової охорони у Львівській області.

Виконував бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил у лавах 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Початок повномасштабного вторгнення воїн зустрів на передовій. Боровся із загарбниками поблизу населених пунктів Волноваха, Яковлівка, Білогорівка та Золоте. Не зважаючи на отримане поранення, повернувся на фронт.

За особистий героїзм указами Президента України був відзначений орденом «За мужність» II-го та III-го ступенів і заохочувальною відзнакою «Хрест Сухопутних військ».

У Богдана-Михайла Хомика залишилися бабуся, батьки, дружина, донька та тесть із тещею.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео