Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями
15 Травня, 16:58

Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями

Завтра, 16 травня, у Львові прощатимуться ще з трьома Героями. Андрій Мальцев, Володимир Нестор, Данило Скобало загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону Андрія Мальцева та Володимира Нестора розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Чин похорону Данила Скобала розпочнеться о 14:15 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), о 14:45 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Героїв поховають на Личаківському кладовищі.

maltsev

29-річний Андрій Мальцев був уродженцем Стрия. Навчався у школі №95 у Львові. Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України».

Працював у «Фокстроті». У вільний час захоплювався футболом та був диджеєм.

Із початком повномасштабного вторгнення російських окупантів став на на захист Батьківщини та вступив до лав територіальної оборони. Боронив державу у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Харківської та Донецької областей.

У Андрія Мальцева залишилися мама, дружина, двоє дітей та двоюрідні брати і сестри.

nestor

29-річний Володимир Нестор був львів’янином. Навчався у школі №99. Здобував освіту у Львівському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

У вільний час займався спортом: захоплювався футболом, активно займався змішаними бойовими мистецтвами. Обожнював дітей.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Брав участь у деокупації Сумщини, згодом виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (раніше – ССО «Азов»).

У Володимира Нестора залишилися батьки, сестра, двоє племінниць, хрещена донька, швагро, численні друзі та побратими.

skobalo

26-річний Данило Скобало народився у Львові. Навчався у Ліцеї №8. У 2015 році закінчив Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, здобув професію «кухар, кондитер».

Після завершення навчання був шеф-кухарем у місцевих закладах, зокрема «Атляс» та «ДеЛюкс». Згодом працював у ресторанній сфері у Варшаві, Ґданську та Закопаному.

Із початком повномасштабного вторгнення рф повернувся на Батьківщину. Спершу вступив до лав територіальної оборони. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, однак повернувся на фронт. Згодом боронив державу на східному напрямку у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (раніше – ССО «Азов»). Пишався тим, що боронив державу пліч-о-пліч із однодумцями заради майбутнього України.

У Данила Скобала залишилися бабуся з дідусем, батьки, брат із родиною, тітки, дядьки та хрещений син.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Схожі новини