Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями
16 Червня, 17:35

Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями

Завтра, 17 червня, у Львові попрощаються із трьома Героями. Олег Христенко, Андрій Тимошенко та Володимир Яківців загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі»,  – йдеться у повідомленні.

21-річний Олег Христенко був львів’янином. Навчався у школі №98. Здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

З юного віку проявляв активну громадянську позицію, був учасником різноманітних патріотичних рухів та ініціатив.

Працював у ІТ-сфері: спочатку був спеціалістом компанії “lEVEL UP”, згодом почав реалізовувати успішні приватні проєкти.

У перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, самостійно поїхав до столиці та вступив до лав 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній окремий полк спеціального призначення «Азов»). Спочатку виконував бойові завдання на Київщині, згодом боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному та східному напрямках.

Не зважаючи на отримане у боях серйозне поранення, повернувся на фронт до своїх побратимів. Паралельно із цим вивчав літературу та займався написанням програм. Працював над новою ІТ-розробкою для покращення боєздатності українських снайперів, однак свій останній проєкт завершити не встиг.

У Олега Христенка залишилися мама, вітчим, наречена, бабуся з дідусем, зведений брат, дядько та племінники.

46-річний Андрій Тимошенко був львів’янином. Навчався у Белзькому опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі №13.

Значну частину життя прожив у Сполучених Штатах Америки. У 2010 році повернувся в Україну. Працював водієм у Львівському комунальному підприємстві «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району».

Захоплювався мотоциклами та їздою на них, займався мисливством.

Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Із початком повномасштабної війни став на захист Батьківщини у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Тимошенка залишилися мама, дружина, донька, племінниця та швагро.

58-річний Володимир Яківців  народився у Львові. Навчався у ліцеї №66. Закінчив Українську академію друкарства за спеціальністю «Інженер-механік». Після завершення навчання проходив військову службу в артилерії у Монголії.

Самостійно опанував столярство, працював у найкращих фірмах із виготовлення меблів міста Львова. Згодом розпочав власну справу у сфері деревообробки та виробництва меблів.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення рф добровільно вступив до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

За значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, був нагороджений нагрудним знаком Міністерства оборони України «Знак пошани».

У Володимира Яківціва залишилися дружина, донька та сестра з родиною

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео