Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями
29 Вересня, 19:51

Завтра у Львові прощатимуться із трьома загиблими Героями

Завтра, 30 вересня, у Львові попрощаються із трьома захисниками. Роман Чуба, Ігор Коваль, Володимир Якимець загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі», – йдеться у повідомленні.

36-річний Роман Чуба був львів’янином. Навчався у школах № 32 та 86. Професійно-технічну освіту здобув за спеціальністю «слюсар».

Працював водієм в акціонерному товаристві «ЗЕЛЕНБУД». У вільний від роботи час полюбляв займатися ремонтом автомобілів.

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну в лавах 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Загинув, виконуючи бойові завдання на південному напрямку.

У Романа Чуби залишилися дружина, двоє синів, мати, батько, сестра та двоє братів.

47-річний Ігор Коваль народився у Львові. Навчався у ліцеї №81. Професійно-технічну освіту здобув у Вищому професійному училищі №48 міста Львова.

Працював охоронцем на приватних підприємствах.

Під час повномасштабного російського вторгнення захищав Україну в лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Загинув, виконуючи бойові завдання на південному напрямку.

В Ігоря Коваля залишилися мати, сестра, швагро та племінник.

49-річний Володимир Якимець народився в с. Андріянів. Навчався у Підзвіринецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Комарнівської міської ради Львівської області. Завершив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Миколаївський професійний ліцей» за спеціальністю «водій».

Впродовж 1994-2013 років працював у Львівському комунальному підприємстві «Муніципальна дружина». Протягом останнього часу працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет».

У вільний від роботи час полюбляв займатися полюванням.

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Батьківщину у лавах 16-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув, виконуючи бойові завдання на східному напрямку.

У Володимира Якимця залишилися дружина, донька, син, двоє братів, зять, внук та тесть.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео