Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові прощатимуться з двома загиблими Героями
27 Січня, 16:57

Завтра у Львові прощатимуться з двома загиблими Героями

Завтра, 28 січня, у Львові попрощаються ще з двома героями. Мар’ян Головатий та Андрій Нежура загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла і об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі, повідомляють у міській раді.

33-річний Мар’ян Головатий народився в селі Стиборівка, Золочівського району. Навчався у школі №97 у Львові. Закінчив географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «менеджмент природоохоронної діяльності». У 2016 році здобув науковий ступінь «кандидат наук».

Після завершення навчання вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Працював у Акціонерному товаристві «Концерн Галнафтогаз». У вільний час захоплювався колекціонуванням монет та гірським туризмом. Був активним учасником Громадської організації «Борець».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини у лавах 24-ї бригади.

У Мар’яна Головатого залишилися батьки, брат та племінниця.

202-3

29-річний Андрій Нежура був львів’янином. Навчався у Ліцеї №51. Закінчив колишнє Професійно-технічне училище №56.

Після завершення навчання проходив строкову військову службу. Згодом підписав контакт зі Збройними силами України. До повномасштабної війни працював у будівельній сфері на місцевому приватному підприємстві.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Боровся проти російських загарбників у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Андрія Нежури залишилися батьки, двоє сестер та двоє братів.

203

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Схожі новини