Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові прощатимуться з п’ятьма Героями
18 Вересня, 13:07

Завтра у Львові прощатимуться з п’ятьма Героями

Завтра, 19 вересня, у Львові прощатимуться з п’ятьма захисниками, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками – Олегом Курським, Андрієм Романівим, Ігорем Касьяновим, Богданом Сенишиним та Максимом Шпенником, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

О 11.00 розпочнеться Чин похорону Олега Курського та Андрія Романіва, о 11.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 розпочнеться Чин похорону Ігоря Касьянова, Богдана Сенишина та Максима Шпенника., о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

47-річний Ігор Касьянов народився в Алчевську на Луганщині. Із початком агресії росії перебрався до столиці, де працював у сфері «зеленої» енергетики. У 2017 році переїхав до Краматорська. Був енергетиком цеху на Новокраматорському машинобудівному заводі. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Захищав Батьківщину у лавах 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. У Ігоря Касьянова залишилися дружина та син.

imgonline-com-ua-black-white-2qlg5z04bt

35-річний Олег Курський народився на Донеччині, а у 2014 році переїхав жити до Львова. Працював старшим екологічним інспектором у регіональному ландшафтному парку «Знесіння». Навчався на магістратурі Інституту лідерства та управління Українського католицького університету. Активно займався волонтерською діяльністю для забезпечення потреб ЗСУ. Був одним із засновників ГО «Коло честі» та головою відокремленого підрозділу громадської організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення росії добровольцем пішов на війну. Боровся з окупантами у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. У Олега Курського залишилася дружина.

imgonline-com-ua-black-white-nurubc3lodtbyf

47-річний Богдан Сенишин уродженець села Суходіл Львівської області. Навчався у Ліцеї №18 Львова. Випускник Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Закінчив Військову академію Одеси та Національний університет «Львівська політехніка». Був кадровим військовим. Із початком агресії росії проводив навчання військовослужбовців у 184-му Навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Згодом повернувся до цивільного життя, працював приватним підприємцем. Із перших днів повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину на території Луганської області. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. У Богдана Сенишина залишилися мати, син та дві сестри.

imgonline-com-ua-black-white-fr6eeq5pj4fsimbc

34-ріний Максим Шпенник народився на Херсонщині. У мирний час був приватним підприємцем. У квітні разом із родиною переїхав до Львова, допомагав із евакуацією людей із окупованих територій. Проходив військову службу у лавах 110-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. У Максима Шпенника залишилися дружина, син та донька.

imgonline-com-ua-black-white-vnwm24lpsc0dx5

52-річний Андрій Романів народився в с. Затемне Львівської області. У мирний час працював комірником у мережі продуктових магазинів «АТБ-Маркет». Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Боронив Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. У Андрія Романіва залишилися дружина, донька, син, двоє братів та сестра.

imgonline-com-ua-black-white-9kerf6owhjgwzd

Мерія закликає долучитись до церемоній прощань та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Схожі новини