Завтра у Львові в останню дорогу проведуть 54-річного Героя – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові в останню дорогу проведуть 54-річного Героя
04 Червня, 17:40

Завтра у Львові в останню дорогу проведуть 54-річного Героя

Завтра, 5 червня, у Львові прощатимуться із Героєм Юрієм Баком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Сихівському кладовищі.

bak

54-річний Юрій Бак був львів’янином. Навчався у школі №85. Закінчив колишнє Харківське вище військове училище та Харківський національний університет внутрішніх справ.

Значну частину свого життя присвятив військовій службі у лавах Національної гвардії України. Перебував у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького, 2-ї окремої Галицької бригади та Навчального центру імені Василя Вишиваного. Працював заступником командира з озброєння-начальником технічних частин НГУ, також обіймав посаду начальника автомобільних та бронетанкових служб технічного забезпечення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі однієї з військових частин Західного територіального управління.

За особисту мужність Юрія Бака нагородили нагрудним знаком «Учасник АТО». Був полковником.

Із початком повномасштабної війни був заступником командира 2-го стрілецького батальйону (з охорони та оборони обʼєктів технічного забезпечення) військової частини 3002 Національної гвардії України.

У Героя залишилися мама, дружина та син.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

 

Відео