Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв
12 Березня, 15:03

Завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв

Завтра, 13 березня, у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями. Тарас Кутний та Андрій Підсосний загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Прощання із Тарасом Кутним розпочнеться об 11:00 у родинному помешканні на вул. Івана Липи, 15 у Винниках. Відтак, об 11:30-11:40 відбудеться Чин похорону у місцевому храмі Різдва Івана Хрестителя (вул. Галицька, 61).

Чин похорону Андрія Підсосного розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Героїв поховають на Личаківському кладовищі.

kutnyj

25-річний Тарас Кутний народився у Винниках. Навчався у школах №28 та №47 у Львові. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Здобував освіту у Національній академії внутрішніх справ, де закінчив військову кафедру.

Працював на Приватному підприємстві «Охорона-Шериф». Відвідував культурні заходи столиці.

Протягом 2015-2018 років виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України.

Після повернення продовжив працювати на підприємстві.

Із початком повномасштабного вторгнення росії боровся проти російських окупантів у лавах Північного Київського територіального управління НГУ. Боронив державу в Гостомелі, Бучі та Ірпені, згодом захищав східні рубежі.

У Тараса Кутного залишилися батьки і дві молодші сестри.

pidsosnyj

33-річний Андрій Підсосний був львів’янином. Навчався у школі №77. Закінчив Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва.

Після завершення навчання проходив військову службу у Золочеві.

Протягом 2009-2010 років працював у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ, згодом – у ТОВ «Агентство економічної безпеки «Ефорт». Потім був пожежником-рятувальником.

Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО. З перших днів повномасштабної війни добровольцем став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Андрія Підсосного залишилися мама, брат, сестри та племінники.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Схожі новини