Завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв
21 Лютого, 16:30

Завтра у Львові в останню дорогу проведуть двох загиблих Героїв

Завтра, 22 лютого, у Львові прощатимуться із двома загиблими Героями. Владислав Ткаченко та Владислав Белечинський загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Героїв поховають на Личаківському кладовищі.

45-річний Владислав Ткаченко народився у Харкові. Навчався у місцевій школі №62. Закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки

Впродовж восьми років працював у театрі дітей і тварин «Фельдман Екопарк». Брав участь у виставах і як артист, і як працівник сцени.

З перших днів повномасштабної війни переїхав до Львова. А вже у квітні вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. Боровся із  російськими окупантами на Харківщині та Донеччині.

У Владислава Ткаченка залишилася мама.

20-річний Владислав Белечинський народився у смт Миколаївка, що на Одещині. Навчався у Миколаївській гімназії з початковою школою Одеської області.

Після закінчення 9-го класу разом із сім’єю переїхав до Львова. Закінчив Вище професійне училище №20.

Працював у будівельній сфері, згодом займався пожежною безпекою,

Також працював на атракціоні віртуальної реальності. Був життєрадісною та товариською людиною.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Боронив територіальну цілісність та незалежність країни на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Владислава Белечинського залишилися батьки, брат та сестра.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Відео