26-річний Павло Петрущак народився у Львові. Навчався у ліцеї №74. У 2014-му році закінчив Державний навчальний заклад «Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту». Здобував освіту у Львівському фаховому коледжі транспортної інфраструктури.
У 2008-му році вступив до куреня імені Івана Виговського Львівської міської молодіжної громадської організації «Станиця Львів Пласту-Національної скаутської організації України». Потім склав пластову присягу та здобув ступінь «пластун-розвідувач». У 2013 році вступив до «Великого Плем’я Лісових Чортів».
Брав участь у Революції Гідності. Згодом проходив строкову службу у лавах військ берегової охорони. Працював помічником машиніста локомотива.
З перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини до лав 120-го окремого розвідувального батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Павла Петрущака залишилися дружина та маленький син.
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.