Завтра у Львові в останню путь проведуть двох Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра у Львові в останню путь проведуть двох Героїв
17 Серпня, 19:50

Завтра у Львові в останню путь проведуть двох Героїв

Завтра, 18 серпня, у Львові прощатимуться з двома Героями – Едуардом Ссроватським і Ігорем Габером. Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі, повідомили у Львівській міськраді.

55-річний Едуард Сироватський львів’янин. Навчався у СЗШ №48. За порадою дідуся, ветерана двох війн, вступив до Енгельського вищого зенітного ракетного командного училища протиповітряної оборони. Після завершення навчання повернувся на Батьківщину та проходив службу у лавах Військ протиповітряної оборони Збройних Сил України.

Близько 20-ти років пропрацював на підприємстві «Інтертранс». У вільний від роботи час захоплювався кулінарією, риболовлею, багато подорожував.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та добровільно став на захист Батьківщини. Старший лейтенант. Виконував бойові завдання у лавах 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Боровся із окупантами на південному напрямку.

У Едуарда Сироватського залишилися дружина, донька, онука та брат.

34-річний Ігор Габер уродженець села Стрільбичі Львівської області. Навчався у місцевій школі, згодом у Техніко-економічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка».

Після завершення навчання весь свій час присвячував догляду за бабусею. Був «майстром на всі руки», займався ремонтом комп’ютерних систем, автомобілів та ін.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських Сил Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.

У Ігоря Габера залишилися бабуся, мама, брат, дядько, двоюрідні брати і сестри.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео