34-річний Ігор Габер уродженець села Стрільбичі Львівської області. Навчався у місцевій школі, згодом у Техніко-економічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка».
Після завершення навчання весь свій час присвячував догляду за бабусею. Був «майстром на всі руки», займався ремонтом комп’ютерних систем, автомобілів та ін.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських Сил Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.
У Ігоря Габера залишилися бабуся, мама, брат, дядько, двоюрідні брати і сестри.
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.