Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра у Львові відбудеться навчальне оповіщення
22 Лютого, 16:37

Завтра у Львові відбудеться навчальне оповіщення

Завтра, 23 лютого, у Львові триватиме навчальне сповіщення. Тренування проведуть спільно з патрульною поліцією, з метою перевірити, чи вдасться проінформувати львів’ян про надзвичайну ситуацію, якщо не працюватиме зв’язок. Навчання триватиме з 11:00 до 12:00 год. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

За їхніми словами, із гучномовців патрульної поліції лунатимуть такі повідомлення:

 

 

«Шановні львів’яни! Львівська міська рада проводить навчальне оповіщення. Зверніть увагу: якщо не працюватиме зв’язок, інтернет, телебачення і радіо, мешканців міста повідомлятимуть через гучномовці патрульної поліції, оперативних і комунальних служб. Дякуємо за увагу! Нагадаємо, це було навчальне оповіщення Львівської міської ради».

Такі тренування проводять для того, щоб перевірити систему оповіщення населення міста, аби в разі надзвичайних ситуацій, коли не діятимуть звичні канали.

Додамо, уривчасте звучання електросирени під час сповіщення означає сигнал «УВАГА ВСІМ». Почувши його, необхідно негайно увімкнути телеприймачі на телеканали UA: ЛЬВІВ та «Перший Західний». Увімкнути радіостанції «Українське радіо Львів» на частоті 103.3 FM та «Радіо ПЕРШЕ» на частоті 88,2 FM.

Якщо доступу до радіо та телебачення немає, потрібно зателефонувати на багатоканальний безкоштовний телефон 0 800 600 491. Також інформацію оприлюднять на каналі «Оповіщення цивільного захисту» у телеграмі.

Схожі новини