Завтра відбудеться перша після повномасштабного вторгнення сесія Львівської облради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Завтра відбудеться перша після повномасштабного вторгнення сесія Львівської облради
13 Червня, 13:50

Завтра відбудеться перша після повномасштабного вторгнення сесія Львівської облради

Завтра, 14 червня, депутати Львівської обласної ради запланували зібратися на чергову сесію. Це буде перше їх зібрання після початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє сайт облради.

«Депутати планують, зокрема, заслухати звіти: про виконання обласного бюджету Львівської області у 2022 році; про функціонування галузей освіти і соціального захисту; про діяльність управління майном спільної власності Львівської обласної ради», — йдеться в повідомленні.

Також обранці розглянуть проекти рішень про перетворення комунальних закладів у комунальні некомерційні підприємства, призначення директора комунального закладу ЛОР «Історико-культурний заповідник «Стільське городище» та внесення змін до Положення про присудження обласної премії імені Героя України Степана Бандери.

Тим часом видання «Діло» звернулося до депутатів облради з закликом не проводити засідання офлайн, оскільки це може спровокувати російські війська завдати удару по будівлі ради.

«Відзначимо, що на сайті Львівської облради вказано точне місце і час проведення сесії. Сесійна зала обласної ради розташована у будинку, спорудженому 1821 року в стилі класицизму. Ця будівля раніше була резиденцією губернатора Галичини», – аргументує видання.

Там додають, що будівлю Харківської обласної ради окупанти зруйнували ракетами ще 1 березня. А у Миколаєві зранку 29 березня російські війська влучили у будівлю обласної адміністрації.

Відео