Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Завжди був на роботі…»: коронавірус забрав життя лікаря львівського «Охматдиту» Миколи Мандибура
27 Жовтня, 09:14

«Завжди був на роботі…»: коронавірус забрав життя лікаря львівського «Охматдиту» Миколи Мандибура

Вчора, 26 жовтня, стало відомо, що від ускладнень спричинених коронавірусом помер лікар-ендоскопіст Микола Мандибур із Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит». Про це повідомили в закладі, де він працював.

«Не стало нашого лікаря-ендоскопіста Миколи Мандибура… У ці дні він боровся за одужання від Covid-19 в одній з лікарень міста. Микола Данилович вів нерівну боротьбу, але хвороба виявилася сильнішою. Наш талановитий діагност уже не з нами…», – напиали на сторінці у Фейсбук колеги відомого медика.

«Ми знали, що Микола Данилович захворів. Він спочатку лікувався вдома, потім його поклали у лікарню. Не можу повірити, що його не стало… Він працював у нашій лікарні ще з інтернатури, у різних відділеннях, завжди був на роботі, рідко хворів на вірусні хвороби», – каже лікарка-ендоскопістка “Охматдиту” Марта Лучак, пише “Експресо-Захід”.

 

У коментарях до посту користувачі соцмережі згадують про лікаря, як про фахового спеціаліста та чудову людину.

«Непоправна втрата…Чудовий спеціаліст, щира та добра людина…Не хочеться вірити, що це правда», – пишуть ті, хто знав Миколу Мандибуру.

Медику був 61 рік. Деталі поховання поки ще невідомі.

Нагадаємо, за даними вчорашньої статистики, в Україні від коронавірусної хвороби померли 734 людини, в тому числі 31 особа на Львівщині. Це стало абсолютним жахливим рекордом за кількістю смертей в нашій країні від початку всієї пандемії.

 

  • 0
  • 1574
Схожі новини