Збір відпрацьованих небезпечних відходів: оновлений графік стоянок Екобуса у жовтні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Збір відпрацьованих небезпечних відходів: оновлений графік стоянок Екобуса у жовтні
09 Жовтня, 15:06

Збір відпрацьованих небезпечних відходів: оновлений графік стоянок Екобуса у жовтні

У Львові працюють мобільні пункти збору відпрацьованих небезпечних відходів. Батарейки, ртутні термометри та лампи мешканці Львівської громади можуть здавати в Екобус, який курсує у Львівській громаді. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Дочірнє підприємство «Боднарівка» Львівського комунального підприємства «Зелений Львів» оприлюднило оновлений графік роботи мобільних пунктів збору небезпечних елементів на жовтень.

 

Небезпечні відходи безкоштовно приймають лише від мешканців Львівської міської територіальної громади в безпечній тарі, у кількості:

–   лампи до 10 шт.;

–   термометри до 5 шт.;

–   батарейки до 10 кг.

 

 

 

«Нагадуємо про важливість екосвідомості. Необхідно відділяти такі небезпечні елементи, як батарейки, ртутні термометри та лампи.

ДП «Боднарівка» створило спеціальні мобільні пункти збору відпрацьованих ламп, батарейок та термометрів, що містять ртуть. Вони курсують по місту та збирають шкідливі відходи, щоб вони не попадали в екологічне середовище, тим самим створюючи потенційні джерела небезпеки для нас з вами», – пояснюють фахівці ДП «Боднарівка».

 

З графіком роботи можна ознайомитися за цим посиланням. 

 

 

Відео