Збірна Львівщини посіла друге місце на чемпіонаті України з боксу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Збірна Львівщини посіла друге місце на чемпіонаті України з боксу
19 Червня, 13:45

Збірна Львівщини посіла друге місце на чемпіонаті України з боксу

Збірна Львівської області здобула друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. Змагання відбувались у Черкасах. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Загалом, за нагороди змагались 299 юнаків та 86 дівчат. Львівщину представили 27 спортсменів. Боксери здобули кілька медалей. Чемпіоном України у ваговій категорії 60 кг став Лук‘ян Слєпченко. Його тренує Ігор Нинич.

Ще одну золоту медаль здобув Йосип-Владислав Козакевич. Спортсмена також нагородили Кубком за волю до перемоги. Його тренують Олег Бариляк та Олег Комар.

«Віцечемпіонкою у ваговій категорії 42 кг стала Ангеліна Гавриляк. Її тренує Ігор Нинич. Срібло також виборов Ростислав Вітик. Його тренує Юрій Вітик. Ростислав та Ангеліна також тренуються у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2»,  – йдеться у повідомленні.

Віцечемпіоном змагань у ваговій категорії 75 кг став Максим Кутнів. тренуються у Пустомитівській ДЮСШ. Його наставником є Денис Харкін.

Водночас, бронзовим призером у ваговій категорії 40 кг став Роман Чернишов. Спортсмен тренується у Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. Його тренують Олександр Скибінський та Олег Коваль.

Бронзову медаль виборов Максим Слєпченко. Спортсмен змагався у ваговій категорії 66 кг. Його тренує Ігор Нинич у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2.

Крім того, третє місце у ваговій категорії 51 кг посіла Тетяна Якимець. Спортсменка опановує бокс у Стрийській дитячо-юнацькій спортивній школі. Її тренує Юрій Кулик.

Відео