Збірна Львівщини розгромила Волинь у першому матчі Кубку регіонів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Збірна Львівщини розгромила Волинь у першому матчі Кубку регіонів
04 Серпня, 14:32

Збірна Львівщини розгромила Волинь у першому матчі Кубку регіонів

Учора, 3 серпня, в Україні стартував Кубок регіонів з футболу. Такий турнір організовує Асоціація футболу України. У ньому беруть участь збірні команди областей, в яких мають право грати лише футболісти, що ніколи в житті не мали професійного контракту, повідомили у Львівській ОВА.

Загалом цьогоріч у змаганнях беруть участь 10 збірних — Черкаської, Полтавської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької, Львівської та Волинської областей.

Збірна Львівщини на першому етапі  зустрілась з командою Волині.  За нашу область виступали Мар’ян Бурмас, Назарій Слав’як, Микола Богданов, Ростислав Михальчук, Олег Мацелюх, Андрій Лебеденко, Олег Шандра, Іван Юськевич, Андрій Курилишин, Віталій Равлик, Роман Гнатів та на замінах Володимир Попиль, Андрій Оленич, Артур Теміров, Олег Підлісецький та Роман Дзюрах. 

Відкрити рахунок у матчі львівським футболістам вдалось вже на 10 хвилині. Увеь подальший ігровий час пройшов за цілковитого домінування збірної Львівщини. Як підсумок – перемога у стартовому матчі з рахунком 11-0.  

У наступному етапі змагань команда Львівщини зустрінеться з переможцем пари Вінницька область – Хмельницька область.

Відео