Збірна Україна перемогла Фінляндію у відборі на чемпіонат світу | Львівська мануфактура новин
Збірна Україна перемогла Фінляндію у відборі на чемпіонат світу
09 Жовтня, 21:06
logo-black

Збірна України перемогла Фінляндію в рамках відбору на чемпіонат світу-2022. Матч завершився з рахунком 2:1 на нашу користь.

Голами за українську збірну відзначились Андрій Ярмоленко та Роман  Яремчук. Перший м‘яч влетів у ворота фінів вже на 4 хвилині. Однак на 29 хвилині нападаючий Теему Пуккі зрівняв рахунок. Переможний гол уродженець Львова Роман Яремчук забив на 34 хвилині.

Зараз збірна України перебуває на другому місці турнірної таблиці у групі D. Попереду лише французи з трьома перемогами. Наступний матч збірної відбудеться на стадіоні «Арена Львів» 12 жовтня. Пускатимуть на стадіон лише вакцинованих або тих, хто має негативний результат ПЛР-тесту.