Збірна України обіграла Швейцарію на “Арені Львів” | Львівська мануфактура новин
Збірна України обіграла Швейцарію на “Арені Львів”
04 Вересня, 10:13

Учора, 3 вересня, на “Арені Львів” збірна України провела перший матч у 2020 році. Команда грала  проти Швейцарії у рамках Ліги націй. Українці перемогли з рахунком 2:1. Зазначимо, матч відбувався без глядачів, передає Zaxid.net.

Перший тайм збірна України провела спокійно. Наші гравці спочатку влучили у штангу, а згодом забили гол. Тимчик пройшов флангом та завдав удару. З його пострілом Зоммер впорався. Однак захисник після цього підхопив м’яч і віддав пас на Ярмоленка. Андрій був спиною до воріт та в оточенні суперників. Тому вирішив пробити п’ятою і не прогадав

Ще до перерви швейцарцям вдалося зрівняти рахунок. Якщо попередні удари гостей були заблоковані захисниками, то Сеферовіч таки знайшов можливість відзначитися. Обігравши декількох гравців збірної України, він наважився на дальній удар в кут воріт. Пятов не врятував.

У другому таймі українцям вдалося вирівняти гру. Гол, який приніс перемогу нашій збірній, видався дещо неочікуваним. Ярмоленко віддав пас на Михайліченка на куті штрафного майданчика. Той відпасував на Зінченка, і вже Олександр вирішив пробити в дотик у дальній кут воріт. Удар виявився влучним. Швейцарці на це відповіли ударом в штангу.

Українці перемогли в першому матчі Ліги націй. 6 вересня на них очікує гра в Мадриді проти Іспанії.