Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Збірна України з художньої гімнастки тимчасово переїжджає до Японії
26 Квітня, 11:09

Збірна України з художньої гімнастки тимчасово переїжджає до Японії

Японія прийме збірну України з художньої гімнастики. Про безкоштовні збори для українських художниць домовилися особисто президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та президент FIG Морінарі Ватанабе. Про це повідомляє Лівий берег.

Збори триватимуть від двох до трьох місяців і розпочнуться після завершення сезону Кубка світу.

“Кожна секунда кожного дня проходить в координації зусиль з МОК, командою Українського НОКу, національними федераціями та командою Міністерства молоді та спорту України, щоб визначити, де перебувають спортсмени, тренери та їхні сім’ї, як найкраще ми можемо їм допомогти.

Це важко, оскільки люди знаходяться в зоні бойових дій, і ми дуже переживаємо за їхню безпеку”, – повідомив президент НОК.

За словами Бубки, НОК сподівається допомогти якомога більшій кількості українських спортсменів.

“Ми також постійно спілкуємось з багатьма НОКами світу та міжнародними федераціями, намагаючись зробити все можливе, щоб допомогти нашому спортивного руху. Ми також хочемо, щоб українські спортсмени продовжували брати участь у міжнародних спортивних змаганнях. Ми хочемо, щоб у них був шанс на перемогу. Ми хочемо бачити наш прапор і чути наш гімн на всіх спортивних аренах світу”, – зазначив президент НОК України.

Схожі новини