Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Збиті у Самборі діти готуються до виписки з лікарні
28 Січня, 16:13
logo-black

Збиті у Самборі діти готуються до виписки з лікарні

Наступного тижня дітей українського воїна, яких збило авто у Самборі, випишуть додому.

«Слава Богу, вони почуваються вже добре. Звісно, що треба буде лікуватися далі, але критичного стану вже немає», – розповів Львівській мануфактурі новин батько Володимир Возний.

Підтвердили його слова й медики.

«9-річний Андрійко почувається значно краще. Їх із 5-річним братиком Владиком уже перевели із реанімації до травматологічного відділення. Андрійка уже прооперували. Ушкоджені кістки йому стабілізували за допомогою спеціальних імплантів. Нині лікарі спостерігають позитивну динаміку. Якщо все буде добре, за місяць він зможе ходити самостійно», – цитує лікарів прес-центр Першого ТМО Львова.

Як повідомляла Львівська мануфактура новин, хлопчики потрапили до дитячої лікарні на вул.Орлика минулої неділі вночі. Напередодні в Самборі на сім’ю, яка йшла тротуаром, налетів автомобіль. Як наслідок – діти отримали важкі травми: у молодшого Владика забій головного мозку, а у старшого Андрія – перелом обох ніг. Також у Самборі в лікарні зараз перебуває мама хлопців.

«Їй ще потрібно буде оперувати руку», – повідомив Володимир Возний.

Додамо, що лікарі та батьки хлопців вдячні усім, хто відгукнувся і здав кров для Андрія рідкісної IV (-) групи. У лікарні кажуть, що до них досі звертаюся люди і бажають здати кров для дитини.

«І якщо Андрійкова донорська кров уже не потрібна, то щодня до нас привозять критичних пацієнтів, які без неї не впораються», – додають медики.

Бажаючих стати донором просять звертатися за тел.: 0660180919 або 0671180919.

img_4119
img_4122
Схожі новини