Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Збиті в Самборі діти перебувають в тяжкому стані
24 Січня, 17:49
logo-black

Збиті в Самборі діти перебувають в тяжкому стані

«Діти поступили до нас пізно вночі. В обох є закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку і множинні переломи кінцівок, а також підозра на перелом тазу у старшого брата. Хлопці є направду в тяжкому стані, і отримують все необхідне лікування», – поінформувала лікар-анестезіолог дитячої лікарні Першого ТМО Львова Зоряна Іванюк.

Нагадаємо, йдеться про двох синів Володимира Возного, яких вчора пізно ввечері разом із батьками збила машина у Самборі.

За словами Зоряни Іванюк, молодший хлопчик має важчу черепно-мозкову травму, через що його перевели у сопорозний стан, тобто він не є у ясній свідомості. Він потребує супроводу нейрохірурга зараз і потребуватиме надалі.

«Старшому хлопчику будуть необхідні операції і не одна і також подальше спостереження нейрохірургів. Зараз стан дитини вдалося стабілізувати без додаткової крові, але оскільки планується хірургічне втручання, то дуже ймовірно, що кров може знадобитися. Тому справді є прохання здати», – додала лікарка.

Кров потрібна рідкісна – IV група з негативним резус-фактором. Здавати її треба у пункту збору на Миколайчука, 9. При цьому слід вказати, що здаєте для Возного Андрія Володимировича з Першого реанімаційного відділення дитячої лікарні на вул. Орлика. Контактна особа – Уляна Флишко тел. 097-232-90-68.

Схожі новини