Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Збитків на півмільйона: на Старосамбірщині виявили масову вирубку
17 Серпня, 17:33
logo-black

Збитків на півмільйона: на Старосамбірщині виявили масову вирубку

Мешканці Великосілля Старосамбірської громади виявили масову незаконну вирубку дерев у лісовому масиві. На світлинах, які вони надіслали співзасновнику руху «СтопЛісоцид» Василю Курію, видно десятки свіжо зрізаних пеньків.


У коментарі LMN місцеві уточнили, що йдеться про близько 50 зрубаних ялиць. За підрахунками громадського активіста, порушники завдали державі збитків приблизно на півмільйона гривень.  

 

«Це вже не перша рубка за останній час у нашому селі. Уже просто нема терпіння на це все дивитись, коли хтось гине на передовій, а ті хто все життя крали, продовжують це робити», – діляться мешканці Великосілля. Імен просять не вказувати, бо побоюються за безпеку рідних. 

Люди кажуть: добре знають, хто рубає та возить. Вже звертались до правоохоронців. Та навіть ті виявились безсилими. Єдина надія – публічний розголос та залучення вищих інстанцій. 

«Про незаконні рубки в Старосамбірській громаді отримую дуже багато сигналів. Не дуже хочеться висвітлювати цей негатив, але по-іншому буде виглядати, що покриваю негідників.  Всім відомо прізвища людей, які входять в склад  злочинного угрупування, хто на яких щаблях покриває, але поки виглядає так, що ми в Львівській області не маємо сили, яка може здолати лісову мафію. Навіть війна не може їх зупинити. Сумно за чиновників, правоохоронців, депутатів, які дотичні і продають свою країну», – зазначає Василь Курій.

Схожі новини