Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Здати ялинку та не нашкодити довкіллю можна у Львові
15 Січня, 11:36

Здати ялинку та не нашкодити довкіллю можна у Львові

Цього року, після закінчення різдвяно-новорічних свят, львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію. Для цього варто ялинку просто принести до сміттєвих майданчиків, поруч з будинком, зранку 16 або 23 січня. У ці дні ялинки забиратимуть комунальники та везтимуть на  переробку в ЛКП “Зелений Львів”.

 

Якщо ж мешканці не встигнуть на ці дні, то, як і попередні три роки, додаткова можливість здати ялинки на переробку у пункти прийому ялинок по районах міста буде 25 січня та 26 січня з 11.00 до 18.00 год. Але пункти збору будуть діяти у визначених місцях, за такими адресами,  – пише Depo.lviv

— вул. Замарстинівська, 167а

— вул. В. Великого, 14а (вхід в кінотеатр “Сокіл” у парку “Горіховий гай”)

— вул. Виговського, 34 (Залізнична районна адміністрація)

— вул. Шафарика, 15 (вхід у парк Погулянка)

— просп. Чорновола, 93 (на площі перед ТЦ “Арсен”)

— вул. Хоткевича (вхід в парк Святого Івана Павла І І, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці)

Всім, хто полюбляє розбирати ялинку ще пізніше, можуть самостійно відвезти її до ЛКП “Зелений Львів”, де впродовж року з 8.00 до 18.00 год. діє пункт прийому гілля  на вул. Замарстинівській, 167а.

“Всі ялинки будуть утилізовані в котельні, яка опалює тепличне господарство. Також львів’яни власноруч можуть привезти свої ялинки на вул. Замарстинівську 167А на наше тепличне господарство, і там відповідно ми все утилізуємо. Така акція збору ялинок проведена з метою навчити людей до порядку, аби мешканці самостійно приносили ялинку на пункт для утилізації. На жаль, люди можуть купити ялинку на ринку, але утилізувати належним чином або здати на утилізацію — ні. Я надіюсь, що з кожним роком люди все більше навчатимуться такому порядку. Адже минулого року було зібрано приблизно 1245 ялинок, — це велика кількість”, — зазначив Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП “Зелений Львів”.

Ялинки мають бути очищені від декорацій. Якщо ялинка не буде очищена її буде набагато важче утилізувати. Дерево не можна викидати у сміттєві контейнери, а варто його ставити поруч.

 

ФОТО : www.zhitomir.info

Схожі новини