Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Здогадуємося, хто б це міг зробити»: на Миколаївщині поглумилися над фігуркою Діви Марії
04 Березня, 15:26
logo-black

«Здогадуємося, хто б це міг зробити»: на Миколаївщині поглумилися над фігуркою Діви Марії

Вікторія Ничта

Вандали знищили фігурку Діви Марії, що стоїть біля джерела між селами Верин та Крупсько у Миколаївському районі.  Місцеві жителі поставили її минулого року, а в неділю помітили, що скульптура – без голови.

«Це джерело популярне не лише серед наших людей, – розповідає LMN житель Крупська Любомир Гаврильчак. – До нього, по чисту джерельну воду, з’їжджаються чи не з усього району. Минулого року веринчани та крупчани  поставили там фігуру Матері Божої, щоб можна було не лише водички попити, а й помолитися.  Зайнявся цим один чоловік, уродженець Верина, в якого тоді сильно захворіла дружина.  Тому дуже прикро, що таке сталося. В голові не вкладається, як можна було посягнути на святе. Невже вандали не бояться кари Божої?  Ми вже провели своє невеличке розслідування і здогадуємося, хто б це міг зробити. Але поки не переконаємося, що наші підозри вірні, озвучувати їх не буду».

 

Найближчим часом люди планують відновити фігуру Матері Божої. Вже знайшли скульптора, який  її виготовив, і попросили реставрувати.

Фото: Твоя Львівщина

Схожі новини