Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленського та Порошенка продовжують “закидати” позовами та заявами
27 Травня, 21:31

Зеленського та Порошенка продовжують “закидати” позовами та заявами

Президент Володимир Зеленський та екс-президент Петро Порошенко продовжують ставати стороною нових позовів та заяв. Мова про можливі укази з порушеннями законів, або про вчинені злочини.

 

Звільнений президентом Зеленським з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко подав на нього позов. Горковенко 5 років працював в адміністрації Петра Порошенка і був ним призначений на посаду і вимагає визнати звільнення Зеленським протиправним.

Про це він повідомив у Facebook.

«По-перше, укази скасовувати не можна, навіть коли комусь дуже хочеться чи колеться. По-друге, це сьогодні пан президент видав «Указ про скасування Указу», а завтра дасть вказівку розстріляти прямо на Хрещатику тих, хто йому не подобається. Таке в нашій історії ми вже проходили. Тому, читайТЕ!», – зазначив Горковенко.

 

Екс-заступник керівника Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко подав до суду позов проти Петра Порошенка задля поновлення на посаді. Семочко вимагає скасувати указ Петра Порошенка про звільнення.

Відповідачем у справі буде вже новий президент Володимир Зеленський.

 

Колишній заступник глави Адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань вже четверту заяву про «злочини» Петра Порошенка.

Про це він повідомив у власному Telegram-каналі.

«Сьогодні ми звернулися з четвертою заявою про злочин Порошенко – спробі узурпації ним судової влади», – написав Портнов.

У скарзі Портнова йдеться про те, що Порошенко незаконно призначив двох членів Вищої ради правосуддя за президентською квотою.

Портнов вимагає внести до ЄРДР відомості про правопорушення Порошенка за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу і розпочати досудове розслідування.

Схожі новини