Зеленський доручив відмінити дозволи на пересування військовозобов’язаних | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський доручив відмінити дозволи на пересування військовозобов’язаних
06 Липня, 15:10

Зеленський доручив відмінити дозволи на пересування військовозобов’язаних

Президент Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному скасувати порядок отримання військовозобов’язаними дозволів на переміщення між областями України. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на джерела в Офісі президента України.

За даними видання, на засіданні з військовими Зеленський заслухав доповідь Валерія Залужного щодо дозволів для військовозобов’язаних залишати межі місць проживання.

Президент звернув увагу на те, що суб’єктом формування державної політики в цьому питанні є Міністерство оборони, а обмежувати конституційні права громадян під час воєнного стану може уряд своїми актами.

За підсумками засідання президент доручив скасувати ухвалений Генштабом порядок із дозволами з метою його доопрацювання зі збереженням обороноздатності країни.

Нагадаємо, вчора в Генштабі повідомили, що призовники, військовозобов’язані та резервісти під час воєнного стану не можуть залишати місце проживання без дозволу територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Відео