Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський обізвав депутатів “дрібними та брехливими шахраями” через інавгурацію
14 Травня, 21:18

Зеленський обізвав депутатів “дрібними та брехливими шахраями” через інавгурацію

Новообраний президент Володимир Зеленський на власній Fcebook-сторінці відреагував на те, що народні депутати 14 травня не призначили дату його інавгурації та продовжують затягувати це питання.

У своєму дописі він цитує голову Верховною Ради України Андрія Парубія: «Обіцяємо вам, що 14 травня ми точно призначимо дату інаугурації».

 

В якості відповіді на дії парламенту Зеленський закреслив слова «Цитати Великих Людей» та написав «Брехня дрібних шахраїв».

Також Зеленський пожартував, що скорочена назва Верховної Ради України є її девізом – ВРУ (російською «вру», тобто «брешу»).

Зеленський додав: «Запам’ятайте прізвища депутатів цього скликання. І на наступних Парламентських виборах – робіть висновки. Зробимо їх разом».

Як відомо, сьогодні Регламентний комітет Верховної Ради України двічі переносив питання розгляду постанов про призначення дати інавгурації. Спочатку засідання без пояснення причин було перенесено з 09:00 на 12:00. Згодом, в.о. голови комітету Верховної Ради з питань регламенту Павло Пинзеник заявив, що комітет розгляне проекти постанов на засіданні в середу, 15 травня.

«Доти, я сподіваюся, нам надійдуть останні дві постанови, які зареєстровано. Сподіваюся, що станом на завтра вони будуть останніми. Й ми зможемо розглянути їх усі й дати висновок», – заявив Пинзеник.

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини