Зеленський очікує від ПАРЄ повернення українських моряків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський очікує від ПАРЄ повернення українських моряків
25 Червня, 15:38

Зеленський очікує від ПАРЄ повернення українських моряків

Президент України Володимир Зеленський розчарований рішенням ПАРЄ, але високо оцінив роботу делегації Верховної Ради в Асамблеї та дружнім національним делегаціям за підтримку української позиції в цьому питанні.

 

“Минулого тижня я обговорював це питання з президентом Франції та з федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше”, — написав Президент Зеленський у Facebook.

 

При цьому глава Української держави додав:

 

“Дуже хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблею – організацію, яка 70 років захищає верховенство права у Європі, – відстоюватимуть та вимагатимуть повернення полонених українських моряків. Саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права. З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя”, — додав Президент.

Відео