Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський підписав указ, який забороняє переговори з путіним
04 Жовтня, 12:33

Зеленський підписав указ, який забороняє переговори з путіним

Президент Володимир Зеленський підписав указ про рішення Ради національної безпеки і оборони, яке, зокрема, вказує на неможливість проведення переговорів з президентом рф володимиром путіним. Рішення РНБО “Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності” ухвалили 30 вересня.

«Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним», – йдеться в рішенні РНБО.

Окрім цього у ньому також йдеться про схвалення тексту Спільного звернення президента України, голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору. Йдеться про заявку України на вступ до НАТО в прискореному вигляді – без ПДЧ.

Також доручено уряду «підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії російської федерації, посилення військової підтримки з нарощування українських оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців».

Кабінет Міністрів повинен забезпечити посилення обороноздатності держави шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.

Рішенням рекомендовано Верховній Раді України прискорити прийняття відповідних законопроєктів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку росії.

 

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини