Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски
19 Листопада, 16:46

Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски

Президент Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

Законом передбачено покарання за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.  Штраф становитиме  від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — від 170 грн до 255 грн.

Як пояснював раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов, протоколи складатимуть безпосередньо на місці або працівники поліції, або представники органів місцевого самоврядування, на яких покладені функції протиепідеміологічного контролю.

«Ці штрафи можна буде складати безпосередньо на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали в суд і суд вирішував накладати штраф чи ні», – пояснював міністр.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада також підтримала у першому читанні законопроєкт, який передбачає штрафи для власників бізнесу, установ та організацій за те, що їхні відвідувачі не носять захисні маски.

Схожі новини