Зеленський подасть Євгенія Хмару на посаду міністра оборони України | Львівська мануфактура новин
Зеленський подасть Євгенія Хмару на посаду міністра оборони України
16 Липня, 18:57

Зеленський подасть Євгенія Хмару на посаду міністра оборони України

Президент Володимир Зеленський доручив Євгенію Хмарі виконувати обов’язки міністра оборони. Про це він написав у соцмережах.

За словами президента, Євгеній Хмара здобув великий, багато в чому безпрецедентний досвід у проведенні технологічних ударних операцій. Саме на цьому, як каже президент, має зосереджуватись оборона України у війні.

«Звісно, ми продовжимо реалізовувати всі активні програми для розвитку і зміцнення наших Сил оборони, від прямого фінансування бойових бригад і справедливого розподілу особового складу для бригад до максимального забезпечення НРК всіма типами дронів і оперативної реалізації домовленостей з партнерами», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, у Львові відбувся протест проти звільнення Михайла Федорова з посади міністра оборони України. Учасники зібралися, щоб висловити підтримку посадовцю та закликати залишити його на посаді. Також відомо, що наступну таку акцію планують провести сьогодні о 19:00.