Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський таки подав до парламенту законопроект про імпічмент
29 Травня, 16:27

Зеленський таки подав до парламенту законопроект про імпічмент

Президент Володимир Зеленський сьогодні передав до Верховної Ради проект закону про усунення президента від влади. А ще раніше на розгляд депутатів був скерований проект закону про зняття недоторканності і з народних обранців, про це повідомив представник очільника держави у Раді Руслан Стефанчук.

“Разом із цим законодавчим актом до Верховної Ради вкотре спрямовано звернення президента з тим, щоб Рада не забула, що у неї лежить законопроект, яким скасовується депутатська недоторканність”, – каже представник Зеленського в Раді Стефурак, – пише УП.

Він анонсував подальші законодавчі ініціативи команди президента у роботі з Радою. Зокрема, щодо відповідальності за кнопкодавство, депутатських прогулів, відповідальності за корупційні інтереси чи конфлікт інтересів нардепів, кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

Стефанчук додав, що Зеленський не буде підписувати закони, які приймалися з порушенням процедури.

За його словами, президентський законопроект про імпічмент відрізняється від уже зареєстрованих у Раді.

Представник Зеленського наголосив, що законопроект про імпічмент у ВР мають прийняти окремо.

Про це він сказав, коментуючи проект закону про тимчасові слідчі комісії, де, за словами спікера Ради Андрія Парубія, прописаний процес імпічменту президента.

Стефанчук заявив, що в проекті закону про ТСК такого немає.

На сайті ВР вже зареєстровано президентський законопроект під номером 10340.

Також, 29 травня зареєстровано проект закону “Про спеціальну тимчасову слідчу комісії Верховної Ради з проведення розслідування вчинення президентом державної зради або іншого злочину”. Ініціатором такого законопроекту був нардеп від БПП Олексій Гончаренко.

Фото: Today.ua

Схожі новини