Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський пояснив, чому російські військові мародерять
11 Квітня, 13:22

Зеленський пояснив, чому російські військові мародерять

Російські військові мародерствують в Україні через бідність, заявив президент України Володимир Зеленський під час свого виступу перед парламентарями Південної Кореї у понеділок, 11 квітня, пише korrespondent.net.

“Потрапивши на війну і зайшовши на територію сусідньої держави, десятки тисяч російських військових були просто шоковані нормальним життям. Вони шоковані містами і селами, в яких люди жили і не бідували. Шоковані побутовою технікою в будинках. Шоковані тим, що людям вистачає нормальної їжі”, – заявив Зеленський.

За його словами, Росія створює для своїх громадян умови тотальної бідності, коли вони не можуть собі дозволити навіть найпростіші речі: нормальну їжу, освіту, звичайну побутову техніку, а також умови, коли служба в армії для багатьох стає єдиним соціальним ліфтом і можливістю отримати хоча б щось у своєму житті.

“Майже одразу російські війська на території України в тих регіонах, куди вони змогли увірватися, зайнялися мародерством. Вони намагалися вивезти додому в Росію все, що має будь-яку цінність. Від пральних машин до комп’ютерів. Від автозапчастин до одягу. Вони просто набивали цим бронетранспортери, вантажівки. Вони крали машини та намагалися вивезти все награбоване”, – сказав президент.

Схожі новини