Зеленський пообіцяв, що електроенергія для населення не подорожчає з 1 серпня | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський пообіцяв, що електроенергія для населення не подорожчає з 1 серпня
29 Липня, 09:16

Зеленський пообіцяв, що електроенергія для населення не подорожчає з 1 серпня

Президент Володимир Зеленський запевнив, що з 1 серпня ціни на електроенергію для населення не зростуть. Про це він заявив в інтерв’ю низці телеканалів під час форуму «Україна 30. Децентралізація», передає Укрінформ.

«Ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не піднімались для людей. Це є фейкова інформація, що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищі. Підміняють дуже сильно поняття, тому що десь щось для якихось підприємств зростає, але я би тут не говорив про суспільство», – сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що питання цін на електроенергію ще цього тижня мають винести на засідання РНБО, щоб «люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів не буде».

«Електроенергія… Вважаю, ми повинні зробити, щоб збільшення не було. Моє ставлення до цього дуже просте… Сьогодні 1,68 грн/кВт-год. Я вважаю, що у нас є низка населення, яке не може собі дозволити платити навіть 1,68 грн. Тому РНБО буде розглядати також це питання щодо населення України і можливість зменшення цін на електроенергію для таких окремих верств населення», – відзначив глава держави.

Нагадаємо, що нещодавно глава Нацкомісії з енергетики заявив, що в Україні немає іншого виходу, аніж поступово вирівнювати тариф на електроенергію для промисловості і населення. Водночас вразливим верствам населення обіцяють адресну допомогу.

Натомість в Єврокомісії зазначають, що в Україні ціна на електроенергію на третину вища, ніж в інших європейських країнах.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 190
Відео