Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зеленський повинен вирішити, хоче він бути слугою народу чи олігархів»: Financial Times
24 Вересня, 21:28

«Зеленський повинен вирішити, хоче він бути слугою народу чи олігархів»: Financial Times

Президент Володимир Зеленський повинен вирішити, чи хоче він бути слугою народу чи олігархів, зокрема, Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в редакційній статті Financial Times.

«Після перемоги Зеленського на виборах в Україні почали відбуватися хороші речі, проте в останні два тижні почали відбуватися і тривожні події. Олігарх Ігор Коломойський зробив видний виступ в українській столиці.

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що влада шукає компроміс з Коломойським у справі Приватбанку. Угода щодо поверненню банку або зняття претензій до Коломойського не тільки ризикує поставити під загрозу майбутнє фінансування від МВФ та інших західних партнерів, але і підірвати інші позитивні кроки уряду. Міжнародні партнери закрили очі на призначення главою офісу президента Андрія Богдана – адвоката Коломойського, також упустили і те, що Зеленський став популярний завдяки телеканалам Коломойського, але компроміс з олігархом або навіть розмова про це – тривожні речі.

 

Будь-яке врегулювання через ПриватБанк повинно передбачати максимальне відновлення активів у його колишніх власників і має бути погоджено з МВФ. Крім цього, президент стоїть перед визначальним вибором… Зеленський повинен вирішити, хоче він бути “слугою народу” чи слугою олігархів», – йдеться у статті.

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини