Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський прокоментував дії поліції проти двох учасників мітингу за його імпічмент
27 Травня, 08:10

Зеленський прокоментував дії поліції проти двох учасників мітингу за його імпічмент

У Рівному на двох учасників неанонсованого мітингу за імпічмент президента Володимира Зеленського склали адмінпротоколи.

Про це повідомило UA: Рівне.

За повідомленням ЗМІ, 20 та 16-річна мешканці Рівного проводили у центрі міста мітинг несанкціоновано, тобто не подали заздалегідь відповідної заявки.

 

Ситуацію прокоментували адвокат підлітків та у Національній поліції.

«Чи був такий захід примусу виправданим і чи не було підстав для того, щоб обмежитись профілактичними заходами. Однак це не робить дії поліції незаконними, їх правильність вже переходить у площину оцінки майстерності, а не законності професійної діяльності, яку оцінить вище начальство, у т.ч. і щодо місця складення протоколу (на місці, чи у відділку)», – зазначив адвокат Олександр Бражніков.

 

«Чому вони так не вчинили? Питання, яке обов‘язково буде вивчене. Насамперед усі обставини тієї ситуації і чи дійсно була необхідність запрошувати цих громадян до відділку поліції для складання адмінматеріалів. Наразі керівництвом поліції Рівненської області ініційовано проведення службової перевірки, яка має дати відповіді на ці запитання», – підкреслив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Відреагував на скандал президент Володимир Зеленський, а також віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«З’ясував ситуацію щодо нібито затримання хлопця та дівчини, які влаштували проти мене протест у Рівному. Ніякого затримання не було, але правоохоронці могли діяти м’якше. В поліції проведуть службову перевірку. Закликаю МВС не вживати заходів проти політичних протестувальників, якщо люди не порушують правопорядок. Критики не боюся», – написав Зеленський.

 

«Висловлюю обурення затриманням двох неповнолітніх в Рівному. Готую запит до Нацполіції. Нагадаю, 5 попередніх років Банкову, ВР, КМ, обладміністрації чи не щодня пікетували, оголошували голодування, розбивали намети, встановлювали унітази, розвішували труси, закидували іграшковими свинями, й це іноді бували досить агресивні, а не тихі акції. По-різному поводилися мітингарі, це була демократія», – зазначила Геращенко.

 

Фото: Gordonua.com

Схожі новини