Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський прозвітував про ситуацію в Україні (ВІДЕО)
24 Лютого, 17:54
logo-black

Зеленський прозвітував про ситуацію в Україні (ВІДЕО)

Володимир Зеленський виступив зі зверненням щодо ситуації в Україні. Президент заявив, що ніхто не змусить українців віддати свободу і незалежність України.

«На Донбасі наші збройні сили діють на відмінно. Харківський напрямок дуже складний, сили для захисту міста працюють, вони надійні. Найбільш проблемна ситуація у нас сьогодні на півдні, наші війська ведуть запеклі бої у передмісті Херсону. Ворог тисне з окупованого Криму, намагається просунутися у бік Мелітополя. На півночі країни ворог повільно просувається в Чернігівській області, але там є кому його тримати. Надійна оборона побудована у Житомирській області. Ворожий десант у Гостомелі блокують, війська отримали наказ на знищення», – сказав Зеленський.

Зеленський закликав українців:

  • допомагати національному захисту,
  • вставати до лав Збройних Сил та підрозділів териториальної оборони, бо “будь-який громадянин з бойовим досвідом буде зараз корисним”,
  • допомагати волонтерській спільноті та медичній системі, наприклад, донорством крові,
  • піклуватись про своїх близьких і дбати про тих сусідів чи знайомих, які цього потребують.

Політиків і керівників громад президент закликав допомагати людям, забезпечувати нормальність життя на місцях настільки, наскільки це можливо.

«Нікому не вдасться переконати чи змусити нас, українців, віддати свою свободу, свою незалежність, свій суверенітет. Але схоже, що російське керівництво намагається це зробити за рахунок знищення потенціалу їхньої країни. Усе, що було зроблено Росією з 2000 року, може бути зараз просто спалено в прямому ефірі на очах усього світу. Ми наголошуємо, що НЕ Україна обрала шлях війни. Але Україна пропонує повернутись на шлях до миру», – зазначив президент. 

Схожі новини