Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський призначив головного “розвідника” та хоче відставки Луценка
11 Червня, 21:57
logo-black

Зеленський призначив головного “розвідника” та хоче відставки Луценка

Президент Володимир Зеленський своїми указами та поданнями здійснив низку нових призначень та звільнень у міжнародній та оборонній сферах.

 

Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва.

Він є народним депутатом фракції «Батьківщина». Колишній перший заступник Голови Служби безпеки України та перший заступник Голови Державної податкової адміністрації України — начальник податкової міліції. Балотуючись до парламенту у 2014 році вказував в агітаційних листівках, що має Почесну відзнаку СБУ «Медаль ФСБ Росії «За боевое содружество». Як зазначає депутат Олексій Рябчин медаль він отримав «за спільну спецоперацію з російськими, європейськими та американськими колегами по ліквідації наркотрафіку з Латинської Америки до Європи майже 15 років тому назад».

 

Зеленський вніс до парламенту подання на призначення главою МЗС України свого зовнішньополітичного радника Вадима Пристайка.

Пристайко – український дипломат, заступник міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Був послом України в Канаді, головою Місії України при НАТО та заступником керівника місії Посольства України у США.

Зеленський також підписав подання на звільнення з посади міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

 

Зеленський звільнив з посади керівника Державного управління справами Івана Куцика і призначив тимчасовим виконувачем обов’язків очільника ДУС Сергія Борзова.

Борзов у 2006-2012 рр. був учасником КВН. З 2014 року був заступником ДУС. У Інтернеті можна знайти розслідування щодо його сумнівних статків.

Також Зеленський звільнив Євгена Сарнацького з посади заступника керівника ДУС.

 

Зеленський вніс до Верховної Ради подання на надання згоди на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Є юридична позиція, яка пов’язана з тим, незважаючи на зміни до закону про прокуратуру, про те, що генеральний прокурор не повинен мати юридичної освіти, інші норми закону про прокуратуру говорять, що генпрокурором може бути лише людина, яка має юридичну освіту. Ця людина здійснює процесуальні функції, тому відповідно вона повинна мати як юридичну освіту так і відповідний досвід у сфері права», – пояснив заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

 

Фото: Liga.net

Схожі новини