Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський призначив керівництво «прикордонників» та Нацгвардії
15 Червня, 10:01
logo-black

Зеленський призначив керівництво «прикордонників» та Нацгвардії

Президент Володимир Зеленський призначив керівником Державної прикордонної служби Сергія Дейнека.

Він був начальником Луганського прикордонного загону і на початку російської агресії в Луганській області два дні керував обороною під час штурму бойовиків. Згідно указу Петра Порошенка має орден Богдана Хмельницького II ступеня (20 червня 2014) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Також Зеленський призначив Миколу Балана командувачем Національної гвардії України.

Український військовик, генерал-лейтенант. Згідно указу Петра Порошенка Балан займав посаду заступника командувача Нацгвардії. У 2010 році був начальником Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України. Він також має Орден «За заслуги» II ст. (24 березня 2017) — за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Також Зеленський призначив на посади заступників нового глави Національної гвардії Володимира Кондратюка, Юрія Лебідя та Руслана Дзюбу.

Володимир Кондратюк – був командувач Південного ТРК НГУ. Український військовик, генерал-майор. За деякою інформацією під час Євромайдану знаходився в Києві, де під час сутичок отримав поранення.

Юрій Лебідь – був командувачем Східного ТРК НГУ. Український військовий, генерал-лейтенант. Під час Євромайдану командував полком внутрішніх військ “Тигр”, який 9 грудня 2013 року у Василькові здійснював прорив блокади мітингувальників, що заважали прибуттю силовиків до Києва.

Руслан Дзюба був начальником фінансово-економічного управління НГУ.

Усіх кандидатів до Національної гвардії, окрім Руслана Дзюби, президенту раніше радив призначити міністрів внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

Фото: Національна гвардія України

Схожі новини