Зеленський призначив нового керівника Нацгвардії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський призначив нового керівника Нацгвардії
28 Січня, 12:05

Зеленський призначив нового керівника Нацгвардії

Президент Володимир Зеленський призначив нового керівника Національної гвардії. Ним став генерал-лейтенант Юрій Лебідь. Відповідний указ опублікований на сайті Президента.

 

 

“Призначити генерал-лейтенанта Лебедя Юрія Анатолійовича виконуючим обов’язки командувача Національної гвардії України”, – зазначається в документі.

Як повідомляла Львівська мануфактура новин, попередній командувач Нацгвардії вчора подав у відставку через стрілянину у Дніпрі.

Наразі щодо керівництва Нацгвардії відкрите кримінальне провадження щодо службової недбалості. А солдата, який вчинив розстріли, звинувачують у вбивстві, дезертирстві та крадіжці зброї.

Додамо, Юрій Лебідь — генерал-лейтенант, який з червня 2019 року обіймає посаду заступника командувача Нацгвардії.

Під час Євромайдану командував полком внутрішніх військ «Тигр», який 9 грудня 2013 року у Василькові здійснював прорив блокади мітингувальників, що заважали прибуттю силовиків до Києва.

Навесні 2014 року призначений на посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Східного територіального управління Національної гвардії України. 12 травня був на тиждень викрадений в Донецьку невідомими озброєними особами під час повернення зі служби додому.

Відео