Зеленський призначив нового командувача Силами ТРО ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський призначив нового командувача Силами ТРО ЗСУ
09 Жовтня, 16:11

Зеленський призначив нового командувача Силами ТРО ЗСУ

Сьогодні, президент України Володимир Зеленський звільнив Ігоря Танцюру з посади командувача Сил територіальної оборони ЗСУ та призначив замість нього Анатолія Баргилевича.

Відповідні укази №678/2023 та №679/2023 опубліковані на сайті Офісу президента.

“Звільнити Танцюру Ігоря Івановича з посади командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України”, — йдеться у тексті указу №678/2023.

 

 

Іншим указом Зеленський призначив генерал-майора Анатолія Баргилевича командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Анатолію Баргилевичу 54 роки. Військову освіту він отримав у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Звання генерал-майором отримав у 2017 році.

Генерал-майор Баргилевич раніше був командувачем територіальної оборони Командування Сухопутних військ, з 2022 року був начальником штабу східного угруповання військ. Перед тим, з 2020-го – заступником командувача СВ ЗСУ з територіальної оборони.

У 2016 році за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української з нагоди Дня Збройних Сил України був нагороджений орденом Данила Галицького.

Відео