Зеленський розповів, про що говорив з генсеком ООН та президентом Туреччини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зеленський розповів, про що говорив з генсеком ООН та президентом Туреччини
18 Серпня, 17:53

Зеленський розповів, про що говорив з генсеком ООН та президентом Туреччини

Сьогодні у Львові в палаці Потоцьких Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем та Президентом Туреччини Ердоганом. Про що з ними спілкувався Зеленський повідомив у Telegram.

З секретарем ООН вони домовилися про продовження координації в реалізації зернової ініціативи. Також на зустрічі обговорили питання незаконної та примусової депортації українців, звільнення з полону українських військовослужбовців і медиків.

«Окрему увагу приділили темі ядерного шантажу росії на Запорізькій АЕС. Цей свідомий терор з боку агресора може мати глобальні катастрофічні наслідки. Тому ООН повинна забезпечити безпеку цього стратегічного об’єкта, його демілітаризацію та повне звільнення від російських військ», – написав він.

Також сьогодні у Львові прийшла потрійна зустріч з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Наш Президент впевнений, що подальша співпраця між Україною і Туреччиною посилить обидві сторони.

«Під час зустрічі у Львові обговорили з Реджепом Таїпом Ердоганом можливість удосконалення зернової ініціативи, ситуацію навколо Запорізької АЕС та ядерний шантаж з боку окупантів, масштабну крадіжку Росією зерна на тимчасово окупованій території України. Також торкнулися питань оборонної взаємодії», — пише Зеленський.

Зараз триває зустріч за участі усіх трьох осіб: президента Туреччини, генсека ООН та Зеленського.

Відео