Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський скасував указ про шкільну форму
22 Червня, 10:03

Зеленський скасував указ про шкільну форму

Президент України Володимир Зеленський скасував 161 указ. Серед них укази, що стосуються освіти та економіки.

 

Зеленський визнав указ про шкільну форму таким, що втратив чинність.

Про це йдеться на сайті Адміністрації президента.

15 червня було зареєстровано петицію, в якій батьки вимагали скасувати обов’язкову шкільну форму. Петицію створили, тому що через чинний указ президента визначати обов’язковість форми могла школа.

 

Зеленський скасував 161 указ попередніх президентів задля дерегуляції і створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Про це написала у Facebook його прес-секретарка Юлія Мендель.

Скасовано штраф у п’ятикратному розмірі неоприбуткованої суми за порушення касової дисципліни. Скасовано мінімальний розмір оплати послуг нотаріусів – тепер нотаріусам можна буде платити менш як 1%. Вартість оформлення операцій з нерухомістю тепер має знизитися.

 

Зеленський також розповів про застарілість текстів деяких діючих законів та виступив за ринок землі і легалізацію азартних ігор.

Про це він сказав на зустрічі з бізнесом.

«Безнадійно застарів кодекс законів про працю. Він створений у 1971 році. Зараз ті самі правила ми пропонуємо підприємцям, іноземцям, не дивно, що вони не хочуть їх приймати. В результаті перемоги великої жовтневої соціалістичної революції  в нашій країні були створені необхідні передумови для розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем – задоволення потреби трудящих у житлі, втілюючи у життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену комуністичною партією програму житлового будівництва, – процитував Зеленський діючий кодекс, – Як вам?…Зараз 2019 рік і це досі діючий український закон, який регулює житлові відносини. Вибачте, це – треш! І це має піти в історію. Слід позбутися нафталінового пострадянського регулювання. Зокрема, щодо заборони українців вільно розпоряджатися власною землею чи грати в легальні азартні ігри», – заявив Зеленський.

 

Фото: Укрінформ

Схожі новини